Beni yakından tanıyın.

Dr. Yıllar Lehimcioğlu Kimdir?

Merhaba! Ben Yıllar Lehimcioğlu. Tıp alanındaki uzun soluklu kariyerime Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde başlayarak, lise eğitimimi tamamladım. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2001 yılında mezun oldum. Tıp alanındaki tutkum ve öğrenmeye olan açlığım, beni Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyasyon Onkolojisi kliniğine yönlendirdi, burada 2004-2009 yılları arasında uzmanlık eğitimimi başarıyla tamamladım.

Profesyonel gelişimime devam ederek, 2010-2012 yılları arasında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Kliniği’nde yardımcı doçent olarak görev aldım. 2012-2020 yılları arasında ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Kliniği’nde uzman doktor olarak çalışmaya devam ettim.

Sonraki yıllarda, 2020-2022 tarihleri arasında Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Kliniği’nde görev aldım. Bu süre zarfında, frekans terapisi alanındaki bilgi ve deneyimimi artırmak için çaba sarf ettim, kendimi geliştirdim.

Uzun yıllara dayanan doktorluk tecrübemle birlikte, en iyi hizmetleri sunabilmek adına sürekli olarak bilgimi güncellemeye ve mesleki yeteneklerimi ilerletmeye odaklandım.

3d-holografik-2

Aldığım Eğitimler.

01.

Kuantum Uygulayıcılık Eğitimi

R. Şanal Günseli’den.

02.

Zen Enerjisi Eğitimi

03.

Şamanik Yolculuk Eğitimi

04.

Kalbin Rehberliği Sistem Eğitimleri

05.

Norbekov Kendini Yenileme ve İyileştirme Eğitimi

1. Seviye

06.

Aile ve Sistem Dizimi Terapistligi Eğitimi

Aile diziminin kurucusu Bert Hellinger’in öğrencisi Mehmet Zararsızoğlu’ndan.

07.

Aile ve Sistem Dizimi Terapistliği

08.

Çakralar ile Kalbin Keşfi

İlim kapısı, enerji meridyenleri ve eft, çakralar ile kalbin keşfi, birleme ve dem bu dem.

Hemen Tanışmaya Ne Dersin?

Benimle şimdi
iletişime geç.